28-29 вересня 2017 року
Український енергетичний форум «Вимоги сучасності – технічна необхідність та економічна доцільність модернізації ринку електричної енергії», м. Одеса
 • Организаторы
 • При поддержке
 • Партнеры
 • Міжнародна Рада з великих електричних систем CIGRE - це постійно діюча неурядова та неприбуткова міжнародна асоціація, центральний офіс якої працює в Парижі.
  Основним завданням цієї громадської організації є обмін технічними знаннями та інформацією між інженерним персоналом і технічними фахівцями всіх країн у галузі генерації і передачі електроенергії на високій напрузі.
  CIGRE визнана як провідна всесвітня електроенергетична асоціація, що охоплює технічні, економічні, організаційні проблеми в галузі електроенергетики, а також питання регулювання та охорони навколишнього середовища.
   
 • Академія енергетики України заснована в кінці 2007 року у м. Києві, за ініціативою групи провідних вчених, фахівців та спеціалістів, що працюють в енергетичних напрямках різних галузей народного господарства України. Базою створення Академії енергетики України стали професійні об’єднання науковців та фахівців профільних відділень Національної Академії наук України, Академії будівництва України, а також перших керівників та працівників реорганізованого Державного комітету України з енергозбереження, які створювали та напрацювали теоретичну та практичну базу функціонування Держкомітету та Державної інспекції України з енергозбереження. Через своїх учасників АЕУ стала ініціатором та реалізатором багатьох проектів і програм у сфері електро- і тепло- енергетики, нафтогазового комплексу, енергоефективності і енергетичної безпеки України, розвитку сучасних технологій виробництва, транспортування і постачання  енергії.
   
 • Одеська державна академія будівництва та архітектури (ОДАБА) - центр будівельної освіти, науки і практики Південної України, провідний вищий навчальний заклад будівельного профілю, що отримав міжнародне визнання. На сьогоднішній день академія здійснює підготовку кваліфікованих кадрів освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, спеціаліст та магістр за дев'ятьма напрямками: архітектура, образотворче мистецтво, машинобудування, будівництво, гідротехніка (водні ресурси), геодезія, картографія та землеустрій, економіка підприємства, маркетинг, менеджмент. В академії готують висококваліфікованих фахівців для будівельної індустрії України та зарубіжних країн, що займаються будівництвом, проектуванням, дизайном, реконструкцією і реставрацією 

 • Міненерговугілля України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики в електроенергетичному, ядерно-промисловому, вугільно-промисловому, торфодобувному та нафтогазовому комплексах. Основними завданнями Міненерговугілля України є формування та реалізація державної політики у паливно-енергетичному комплексі. 

 • Діяльність Об’єднання енергетичних підприємств «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики» спрямована на розвиток, удосконалення та реформування паливно-енергетичного комплексу України. Своєю діяльністю об’єднує більш ніж пів сотні енергетичних підприємств України, шляхом фінансування сприяє впровадженню в виробництво інноваційних технологій, розробляє нормативно-технічну документацію для недопущення техногенних та екологічних аварій на підприємствах, підтримує діяльність підприємств і організацій, які забезпечують безпеку функціонування галузі в цілому.

 • Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ) - незалежна громадська організація, що має 135-літню історію, сталі інженерні традиції і активну громадянську позицію. НТСЕ України із залученням провідних фахівців різних галузей знань та сфер діяльності готує рекомендації органам законодавчої і виконавчої влади України з науково-технічних проблем енергетики та формування енергетичної політики держави, екологічної безпеки України і відповідних задач енергетичного комплексу, опрацьовує відповідні концепції, програми та альтернативні енергетичні проекти, сприяє обміну знаннями та підвищенню кваліфікації працівників галузі (проводить конференції, симпозіуми, семінари тощо), здійснює незалежну експертизу відомчих рішень, організує вивчення громадської думки щодо найважливіших питань розвитку енергетики і захисту навколишнього середовища.
   
 • Міжнародний виставковий центр (МВЦ) - сучасний комплекс світового класу для організації елітних міжнародних виставкових форумів, конгресів, презентацій та культурно-художніх шоу.                                             
  Ця найбільша виставкова споруда України поєднує у архітектурному ансамблі три павільйони загальною площею 58000 кв.м.
   
 • Асоціація «Укргідроенерго» є неприбутковою громадською організацією, яка об'єднує громадян і колективи підприємств, що працюють в гідроенергетиці України. Асоціація створена з метою консолідації зусиль підприємств, задіяних в гідроенергетичному комплексі, на підвищення надійності, ефективності та перспективного розвитку гідроенергетики

 • Український союз промисловців і підприємців – найбільше в країні об’єднанння організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм і видів – від великих вертикально інтегрованих корпорацій до малого й середнього бізнесу. Союз веде історію з 15 лютого 1992 року. Своєю місією УСПП вважає поширення серед ділової спільноти, громадянського суспільства, органів влади ідеї економічного патріотизму, виборюювання сприятливого підприємницького клімату, відстоювання необхідності багатогранної та ефективної підтримки національного товаровиробника.

 • Основною метою діяльності Асоціації є об’єднання зусиль суб’єктів енергетичного ринку та спрямування їх на побудову конкурентного та збалансованого ринку енергії, адаптованого до енергетики Європейського Співтовариства, задоволення та захист економічних та соціальних інтересів її членів.

 • Наша місія – науково-технічний та організаційний супровід роботи енергетичної галузі, забезпечення ефективного використання інтелектуального та технічного потенціалу наукових та проектних організацій галузі. Збереження та підтримка спадковості поколінь науково-технічних і виробничих фахівців, підвищення кадрового потенціалу енергетики країни.

 • Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА) об'єднує розробників вітроенергетичних проектів, виробників і постачальників вітроенергетичного обладнання, енергетичні та будівельні компанії, вчених і дослідників, юристів, громадські організації, споживачів і всіх інших, що задіяні в вітроенергетичному секторі - одному один із секторів світової енергетики, які найбільш швидко розвиваються.rg/

 • Національна мережа готелів Reikartz Hotel Group – це найбільша вітчизняна готельна мережа за кількістю засобів розміщення. А також перша готельна мережа в Україні, яка почала використовувати у своїй роботі Європейські стандарти сервісу та обслуговування. Сьогодні Національна мережа готелів Reikartz об’єднує 39 готелів, серед яких 33 знаходяться в Україні та 6 за її межами. За межами України компанія управляє 3-ма готелями в Казахстані, 2-ма готелями в Швеції та готелем в Німеччині.
   
 • П'ятизірковий готель Каліфорнія розташований в центральній частині Одеси, - на тихій вулиці Єврейської. Лічені хвилини неспішної прогулянки відокремлюють готель від вулиці Дерибасівської, театру Опери та балету. Ну а найближчий сусід готелю Каліфорнія - головна синагога Одеси.
  Відстань до Одеського Морського вокзалу становить 2 км.
  Класичний інтер'єр, дизайн в благородних тонах і чудова якість обслуговування, дозволить вам зануритися в атмосферу справжнього Європейського комфорту, високої культури і гостинності.
ВСЕ МЕРОПРИЯТИЯ