12-13 червня 2018
ДРУГА РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ SEERC 2018: ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ
  • За підтримки та участі
  • За підтримки та сприяння
  • Генеральний партнер
  • Партнери
  • Генеральный информационный партнер
  • Информационный партнер
Глобальна енергетична система знаходиться в процесі постійного розвитку та кардинальних змін і ці зміни відбуваються швидше, ніж можна було очікувати. У найближчі 20 років світове споживання електроенергії може зрости більш ніж на 50% при цьому викиди парникових газів зменшаться на 75%*. Це стане можливим завдяки більше $10* трлн  глобальних інвестицій до 2040 року лише у нові  ефективні генеруючи потужності. Стрімке зростання енергетичних потреб вимагає реорганізації існуючих механізмів роботи та переосмислення системи енергозабезпечення в цілому. Безумовно, такі зміни відбудуться не за один день але модернізація та вдосконалення ключових механізмів системи вимагають від нас рішучих дій вже зараз.
 
Нова енергетична Стратегія України до 2035 року визначає стратегічні напрямки та умови подальшого функціонування та розвитку енергосистеми України на шляху до її інтеграції в об’єднану європейську енергетичну систему, зокрема впровадженню сучасних конкурентних на світовому ринку наукових розробок систем та обладнання. Наразі вже успішно функціонують інноваційні інфраструктурні проекти, впроваджено зміни щодо управління енергоресурсами – протягом 2017 року було затверджено 4 закони, що регулюють енергоефективність України.
 
Тому надзвичайно важливими є можливість обміну досвідом між українськими учасниками енергетичного ринку та іншими експертами CIGRE, а також обговорення найшвидших і ефективних шляхів євроінтеграції української енергосистеми.
 
ДРУГА РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ SEERC 2018 «ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ» відбудеться у Києві 12-13 червня 2018 року у Конгресно-виставковому центрі «Парковий» і покликана стати комунікаційним майданчиком для продуктивного діалогу між представниками  енергогенеруючих та енергорозподільчих компаній, виробників енергетичного обладнання та послуг, розробників  інновацій і новітніх енергосистем, української влади і міжнародної енергетичної спільноти, а також усіх, кого  цікавлять питання формування і  розвитку ринку електроенергетики.
 
SEERC (South Eastern European Region of CIGRE) є регіональним (Австрія, Боснія і Герцеговина, Греція, Італія, Косово, Македонія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Україна, Хорватія, Чехія, Чорногорія) об’єднанням CIGRE (від французького Conseil International Des Grands Reseaux Électriques) – Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем - провідної всесвітньої електроенергетичної асоціації, що відає технічними, економічними, організаційними питаннями в галузі електроенергетики, а також проблемами охорони навколишнього природного середовища. Асоціація, із штаб квартирою в Парижі, заснована в 1921 році і нині об’єднує близько 1000 компаній і понад 10 тисяч експертів у сфері енергетики.
 
Організатор конференції - Міжнародна рада з великих електроенергетичних систем CIGRE в Україні.
 
Захід проводиться за підтримки, участі та сприяння: Міжнародного виставкового центру, Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, Київської міської державної адміністрації.
 
Генеральний партнер заходу - Національна енергетична компанія «Укренерго».
 
Партнери – Гідрогенеруюча компанія ПрАТ «Укргідроенерго», Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики, Національна атомна енергетична компанія «НАЕК Енергоатом», енергогенеруючі компанії Донбасенерго і ДТЕК, Науково-технічна компанія ЕНПАСЕЛЕКТРО, провідні європейські постачальники енергетичного обладнання та технологій, зокрема такі всесвітньо відомі виробники як General Electric, АВВ, Запоріжтрансформатор.  
 
*За прогнозом розвитку від Bloomberg New Energy Finance (BNEF)
**Джерело: BNEF

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Місце проведення:

Конгресно-виставковий центр «Парковий», Україна, Київ, Паркова дорога, 16а

Трансфер:

Учасники можуть скористатись допомогою представників оргкомітету. Для організації трансферу, будь ласка, відмітьте відповідне поле в реєстраційній формі, вказавши дату та час прильоту/вильоту, бажаний рівень авто та кількість осіб. Вартість трансферу не входить у вартість реєстраційного внеску і сплачується додатково.

Проживання:

Для учасників конференції надаються спеціальні знижки. При самостійному бронюванні в одному з нижче перерахованих готелів, будь ласка, вкажіть код SEERC2018 і вам буде надана відповідна знижка або спеціальний тариф. Також, ви можете повідомити нам в якому готелі хотіли б зупинитися, бажані дати перебування і ми допоможемо забронювати готель для вас з урахуванням знижки:

3 зірки:
• Русь - знижка 15%
Либідь - спеціальний тариф від 1323 грн (з урахуванням знижки 15%)
• Дніпро - знижка 5%
 
4 зірки:
• Президент - спеціальний тариф від 138 євро (з урахуванням знижки 35%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
• Редісон - спеціальний тариф від 180 євро (з урахуванням знижки 30%)
• Хрещатик - спеціальний тариф від 115 євро (з урахуванням знижки 20%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
 
5 зірок:
• Хаятт Рідженсі - спеціальний тариф від 190 євро (з урахуванням знижки 50%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
• Фермонт - спеціальний тариф від 230 євро (з урахуванням знижки 40%)
• Хілтон - спеціальний таріф 210 євро
• ІнтерКонтиненталь - спеціальний тариф від 240 євро
 

Для бронювання готелю, будь ласка, вкажіть в реєстраційній формі в полі Примітка всю необхідну інформацію, і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей.
 

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА ТА ТЕХНІЧНІ ВІЗИТИ

Технічні візити плануються на 14 червня (за попереднім записом при реєстрації на конференцію) за наступними напрямками:

• Чорнобильської АЕС (вартість уточнюється)
• Підстанція 750 КВ Київська. (Вартість – 15 євро)
• Київської ГЕС -ГАЕС. (Вартість – 15 євро)

За бажанням для учасників може бути організована екскурсійна програма Києвом. (Оплачується додатково – вартість кожної 30 євро). У разі зацікавленості, будь ласка, вкажіть в реєстраційній формі в полі Примітка всю необхідну інформацію і вкажіть бажану дату.

12.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування Києво-Печерської Лаври
13.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування Софійського собору
14.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування музею Золоті Ворота

У вартість входить:

• проїзд за маршрутом: Золоті ворота - Софійський собор - Михайлівський Золотоверхий собор - Майдан Незалежності - Хрещатик - Арка Дружби Народів (панорама Києва) - Поштова площа -  Києво-Могилянська академія - Контрактова площа - набережна Дніпра - Києво-Печерська Лавра
• послуги гіда
• вхідні квитки та екскурсія в обраному музеї
 
*початок екскурсій о 10:00

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

КОНТАКТИ
 
Зареєструватись на конференцію можна:
 
Контактна особа з питань реєстрації, документообороту, логістики та інших організаційних моментів:
Євгенія Махмудова
Тел: +38 066 24 96 258, +38 044 2212635
 
Контактна особа з питань програми, виступів, внутрішніх питань CIGRE:
Анастасія Трухачова
Тел: +38(044)456-24-69
 
Контактна особа з питань медіа-партнерства та акредитації ЗМІ:
Діана Філатова
Тел: +38 098 710 83 00, +38 044 221 2635