12-13 червня 2018
ДРУГА РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ SEERC 2018: ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ
  • За підтримки та участі
  • За підтримки та сприяння
  • Генеральний партнер
  • Партнери
  • Спонсор коктейлю
  • Генеральний інформаційний партнер
  • Інформаційний партнер
Глобальна енергетична система знаходиться в процесі постійного розвитку та кардинальних змін і ці зміни відбуваються швидше, ніж можна було очікувати. У найближчі 20 років світове споживання електроенергії може зрости більш ніж на 50% при цьому викиди парникових газів зменшаться на 75%*. Це стане можливим завдяки більше $10* трлн  глобальних інвестицій до 2040 року лише у нові  ефективні генеруючи потужності. Стрімке зростання енергетичних потреб вимагає реорганізації існуючих механізмів роботи та переосмислення системи енергозабезпечення в цілому. Безумовно, такі зміни відбудуться не за один день але модернізація та вдосконалення ключових механізмів системи вимагають від нас рішучих дій вже зараз.
 
Нова енергетична Стратегія України до 2035 року визначає стратегічні напрямки та умови подальшого функціонування та розвитку енергосистеми України на шляху до її інтеграції в об’єднану європейську енергетичну систему, зокрема впровадженню сучасних конкурентних на світовому ринку наукових розробок систем та обладнання. Наразі вже успішно функціонують інноваційні інфраструктурні проекти, впроваджено зміни щодо управління енергоресурсами – протягом 2017 року було затверджено 4 закони, що регулюють енергоефективність України.
 
Тому надзвичайно важливими є можливість обміну досвідом між українськими учасниками енергетичного ринку та іншими експертами CIGRE, а також обговорення найшвидших і ефективних шляхів євроінтеграції української енергосистеми.
 
ДРУГА РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ SEERC 2018 «ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ» відбудеться у Києві 12-13 червня 2018 року у Конгресно-виставковому центрі «Парковий» і покликана стати комунікаційним майданчиком для продуктивного діалогу між представниками  енергогенеруючих та енергорозподільчих компаній, виробників енергетичного обладнання та послуг, розробників  інновацій і новітніх енергосистем, української влади і міжнародної енергетичної спільноти, а також усіх, кого  цікавлять питання формування і  розвитку ринку електроенергетики.
 
SEERC (South Eastern European Region of CIGRE) є регіональним (Австрія, Боснія і Герцеговина, Греція, Італія, Косово, Македонія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Україна, Хорватія, Чехія, Чорногорія) об’єднанням CIGRE (від французького Conseil International Des Grands Reseaux Électriques) – Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем - провідної всесвітньої електроенергетичної асоціації, що відає технічними, економічними, організаційними питаннями в галузі електроенергетики, а також проблемами охорони навколишнього природного середовища. Асоціація, із штаб квартирою в Парижі, заснована в 1921 році і нині об’єднує близько 1000 компаній і понад 10 тисяч експертів у сфері енергетики.
 
Організатор конференції - Міжнародна рада з великих електроенергетичних систем CIGRE в Україні.
 
Захід проводиться за підтримки, участі та сприяння: Міжнародного виставкового центру, Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, Київської міської державної адміністрації.
 
Генеральний партнер заходу - Національна енергетична компанія «Укренерго».
 
Партнери – Гідрогенеруюча компанія ПрАТ «Укргідроенерго», Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики, Національна атомна енергетична компанія «НАЕК Енергоатом», енергогенеруючі компанії Донбасенерго і ДТЕК, Науково-технічна компанія ЕНПАСЕЛЕКТРО, провідні європейські постачальники енергетичного обладнання та технологій, зокрема такі всесвітньо відомі виробники як General Electric, АВВ, Запоріжтрансформатор.  
 
*За прогнозом розвитку від Bloomberg New Energy Finance (BNEF)
**Джерело: BNEF

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Місце проведення:

Конгресно-виставковий центр «Парковий», Україна, Київ, Паркова дорога, 16а

Трансфер:

Учасники можуть скористатись допомогою представників оргкомітету. Для організації трансферу, будь ласка, відмітьте відповідне поле в реєстраційній формі, вказавши дату та час прильоту/вильоту, бажаний рівень авто та кількість осіб. Вартість трансферу не входить у вартість реєстраційного внеску і сплачується додатково.

Проживання:

Для учасників конференції надаються спеціальні знижки. При самостійному бронюванні в одному з нижче перерахованих готелів, будь ласка, вкажіть код SEERC2018 і вам буде надана відповідна знижка або спеціальний тариф. Також, ви можете повідомити нам в якому готелі хотіли б зупинитися, бажані дати перебування і ми допоможемо забронювати готель для вас з урахуванням знижки:

3 зірки:
• Русь - спеціальний тариф від 48 євро (з урахуванням знижки 15%)
Либідь - спеціальний тариф від 43 євро (з урахуванням знижки 15%)
 
4 зірки:
• Президент - спеціальний тариф від 138 євро (з урахуванням знижки 35%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
• Редісон - спеціальний тариф від 180 євро (з урахуванням знижки 30%)
• Хрещатик - спеціальний тариф від 130 євро (з урахуванням знижки 20%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
 
5 зірок:
• Хаятт Рідженсі - спеціальний тариф від 190 євро (з урахуванням знижки 50%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
• Фермонт - спеціальний тариф від 230 євро (з урахуванням знижки 40%)
• Хілтон - спеціальний таріф 210 євро
• ІнтерКонтиненталь - спеціальний тариф від 240 євро
 

Для бронювання готелю, будь ласка, вкажіть в реєстраційній формі в полі Примітка всю необхідну інформацію, і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей.
 

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА ТА ТЕХНІЧНІ ВІЗИТИ

Проведення технічних візитів в рамках Другої Регіональної Конференції SEERC 2018: ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ планується на 14 червня 2018 року (за попереднім записом під час реєстрації на конференції) за наступними напрямками:
• Чорнобильської АЕС (Вартість для нерезидентів – 80 Євро. Вартість для резидентів – 1300 грн. Тривалість екскурсії - цілий день).
• Підстанція 750 кВ Київська. (Вартість – 480 гривень).
• Київської ГЕС - ГАЕС. (Вартість – 480 гривень).
 
Реєстрація на технічні візити виключно попередня! Процедура відвідування даних режимних об'єктів вимагає обов’язкового узгодження з відповідними органами. Для всіх бажаючих прийняти участь у будь-якому з технічних візитів обов’язковим є надання паспортних даних до 01.06.2018.
 
Технічний візит в Чорнобильську зону відчуження
 
Візит до Чорнобилю – унікальна можливість відвідати відому на весь світ зону відчуження – головне свідчення про масштаб найбільшої в світі ядерної катастрофи.
 
Екскурсія проходитиме в групі під керівництвом професійного гіда. Передбачається відвідування 2 покинутих міст – Чорнобиля і Прип'яті. Учасники зможуть пройтися по безлюдних вулицях, ознайомитися з Новим Безпечним Конфайментом (НБК), який збудовано спільними зусиллями майже сотні країн світу над 4 зруйнованим енергоблоком атомної електростанції. Програма екскурсії може змінюватися в залежності від погодних умов і можливостей доступу до окремих ділянок в зоні відчуження. Документи для відвідування закритої зони оформляються заздалегідь. Для нерезидентів країни передбачена більш тривала процедура.
 
Розклад
Ранковий виїзд з Києва, через годину після виїзду – перетин КПП «Дитятки», в'їзд в 30-кілометрову зону відчуження. Відразу після прибуття – короткий інформаційний екскурс про історію трагедії. Після цього – ознайомча екскурсія по місту Чорнобиль і подальше пересування в 10-кілометрову зону відчуження з оглядом Чорнобильської АЕС, включаючи оглядовий майданчик НБК, енергоблоків які знаходяться у стані зняття з експлуатації. Виїзд учасників екскурсії до Києва надвечір.
 
У вартість екскурсії включено: проїзд на комфортабельному автобусі, супровід професійного гіда, обід.
 
Перебування на території Чорнобильської зони за маршрутом, який передбачений попередньо узгодженою з ДСП «ЧАЕС» програмою, при чіткому дотриманні вимог супроводжуючих, радіаційної небезпеки НЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ. За один день повноформатної екскурсії в Чорнобильську зону відчуження Ви отримаєте дозу радіаційного опромінення приблизно як за 1 годину польоту в літаку.
 
Підстанція 750 кВ «Київська»   
 
Будівництво підстанції Київська почалося в 2006 році. Місце для нового енерговузла вибирали ближче до ПЛ 750 кВ Чорнобильська АЕС – Вінницька, щоб перевести лінії з Чорнобильського ВРП на нову підстанцію.
 
Основне обладнання, серце підстанції – автотрансформатор 750 кВ. Він складається з трьох фаз і перетворює напругу з 750 кВ в 330 кВ, на якому енергія передається по лініях 330 кВ "Київського кільця" для постачання Києва і Київської області.
Після закінчення будівництва і підключення ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС – Київська підстанція замінила ВРП 750 кВ Чорнобильської АЕС. А від ПЛ 750 кВ Чорнобильська АЕС – Київська залишився тільки один захід, власне для живлення Чорнобильської зони. Таким чином, для Києва і Київської області з'явилися додаткові 1000-1200 МВт потужності від Хмельницької АЕС та Рівненської АЕС.
 
У вересні 2016 року було введено в експлуатацію захід ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС на ПС 750 кВ Київська протяжністю 135 км.
 
До 2020 року всі підстанції "Київського кільця" під керівництвом Укренерго, оновлять обладнання та впровадять автоматизацію технологічних процесів. Завдяки перекладу на дистанційне керування, вони можуть стати першими необслуговуваними підстанціями в Україні.
 
 
Київська ГЕС – ГАЕС
 
Київська ГЕС
Київська ГЕС експлуатується з 1964 року, коли розпочав роботу перший гідроагрегат. Зараз в складі електростанції 20 гідроагрегатів сумарна потужність яких після реконструкції складає 436,5 МВт.
 
Загальна довжина напірного фронту гідроспоруд Київського гідровузла становить 42,3 км, пропускна здатність – 12500 м3/сек. На Київській гідроелектростанції було вперше використано низьконапірні горизонтальні капсульні гідроагрегати, що дозволило спроектувати будівлю ГЕС в поєднанні з водоскидом і відмовитися від будівництва окремої водозливної греблі.
 
Київська ГАЕС
ГАЕС споруджена для збільшення пікової потужності енергосистеми України, виконання регулюючих і резервних функцій . Київська ГАЕС експлуатується з 1970 року, коли був введений в експлуатацію перший гідроагрегат, зараз у складі електростанції працює 6 вертикальних гідроагрегатів: три агрегати потужністю по 41,5 МВт з радіально-осьовими турбінами і три з насос – турбінами потужністю по 37 МВт. Встановлена потужність ГАЕС в генераторному режимі 235,5 МВт, в насосному-129 Мвт.
 
Нижнім водосховищем ГАЕС є водосховище Київської ГЕС. Штучно створена верхня водойма корисною ємністю у 3,7 млн. м3 побудована на крутому березі Дніпра (схил 1:5) і підіймається над рівнем водосховища Київської ГЕС на 70 м. Гідроагрегати Київської ГАЕС з'єднані з верховою водоймою шістьма  металевими та залізобетонними напірними трубопроводами діаметром 3,8 м. Працюючи в насосному режимі ГАЕС за 6 годин наповню. Верхній басейн, В період максимуму навантажень всі шість агрегатів працюють в генераторному режимі 2 години 20 хвилин.
 
За бажанням для учасників може бути організована екскурсійна програма Києвом. (Оплачується додатково – вартість кожної 965 гривень). У разі зацікавленості, будь ласка, вкажіть в реєстраційній формі в полі Примітка всю необхідну інформацію і вкажіть бажану дату.
 
12.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування Києво-Печерської Лаври
13.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування Софійського собору
14.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування музею Золоті Ворота
 
У вартість входить:
• проїзд за маршрутом: Золоті ворота - Софійський собор - Михайлівський Золотоверхий собор - Майдан Незалежності - Хрещатик - Арка Дружби Народів (панорама Києва) - Поштова площа -  Києво-Могилянська академія - Контрактова площа - набережна Дніпра - Києво-Печерська Лавра
• послуги гіда
• вхідні квитки та екскурсія в обраному музеї
 
*початок екскурсій о 10:00
 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

КОНТАКТИ
 
Зареєструватись на конференцію можна:
• Пройти онлайн реєстрацію
 
Контактна особа з питань реєстрації, документообороту, логістики та інших організаційних моментів:
Маргарита Лазарєва
Тел: +38 093 975 93 21, +38 044 2212635
 
Контактна особа з питань програми, виступів, внутрішніх питань CIGRE:
Анастасія Трухачова
Тел: +38(044)456-24-69
 
Контактна особа з питань медіа-партнерства та акредитації ЗМІ:
Діана Філатова
Тел: +38 098 710 83 00, +38 044 221 2635