21 травня 2018
Тиждень ділових заходів для Ради Європи
Минулий тиждень для Event Envoy запа​м’ятався 7-ма успішно проведеними подіями, 5 з яких ми провели на замовлення Ради Європи в Україні.
 
Тиждень ми розпочали 14-го травня з регіональної конференції "Гендерна рівність в медіа та рекламі. Регіональні аспекти та європейський досвід" в Одесі. Важлива роль з утвердження ідей гендерної рівності  і недискримінації в усіх суспільних сферах країни належить до завдань медіа-грамотності, що започатковано в освітніх закладах. Свою  соціальну відповідальність  повинні чітко усвідомлювати і ЗМІ.
 
Далі ми попрямували на захід, а точніше – в Чернівці, де 17-18 травня  пройшов практичний семінар «Юридичні та практичні аспекти реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ», який зібрав редакторів друкованих ЗМІ  Івано-Франківської та Чернівецької областей. За словами Сюзанни Мнацаканян, керівника проекту «Свобода медіа в Україні», програма  має на меті покращити свободу, незалежність, плюралізм та розмаїття медіа в Україні.   Для місцевої виконавчої влади реалізація політики європейської інтеграції має конкретні практичні виміри, одним з яких є створення умов для незалежного повноцінного втілення усіх засад діяльності журналістів, як того вимагає цивілізоване світове та європейське законодавство. 
 
Паралельно з цим, з 16 по 19 травня під Києвом відбувся тематичний короткостроковий семінар «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами». Під час заходу, який проходив під егідою Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, учасники розглянули кращі практики управління людськими ресурсами та ознайомилися з досвідомкраїн Європи. Крім того, обговорили якими компетенціями повинні володіти працівники служби управління людськими ресурсами.
 
Не забули ми і про схід - 18 травня провели відкриття правового клубу Provokator у Харкові, який зібрав суддів, юристів, прокурорів, адвокатів, офіцерів поліції та представників місцевої громади для першої професійної дискусії. 
«Ми бажаємо наблизити право до суспільства. Це буде місцем, куди кожен громадянин зможе звернутися за своїми потребами та допомогою – консультації, вирішення складних питань тощо. Тут будуть використовуватися найновіші методики та напрацьовуватися рішення для складних питань, які потім будуть представлені Міністерству юстиції», - зауважив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.
 
Також 18 травня в Києві успішно пройшла координаційна зустріч із представниками посольств та міжнародних програм технічної допомоги. Метою проведення зустрічі було обговорення належної імплементації плану заходів з реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.