Головна / Про нас

Про нас

МИ КЕРУЄМО ХАОСОМ

Так може здатись на перший погляд і саме в це ризикує перетворитись будь-яка подія, організована без належного досвіду та уваги. Наша задача – попереджувати хаос. І ми в цьому неперевершені з 2012 року.

ТЕХНОЛОГІЇ. КРЕАТИВ. ДОСВІД

Три основних інструменти Event Envoy, за допомогою яких ми створюємо події: послідовно, швидко та вражаюче.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Спочатку ми проводимо аналіз: вивчаємо ваші бізнес-задачі, особливості аудиторії, визначаємо функції, які має виконувати захід і цілі, яких необхідно досягнути. Далі розробляємо концепцію події, яка диктує форму: локацію, програму, візуальне оформлення та план комунікації.

В ЦЕНТРІ БУДЬ-ЯКОЇ ПОДІЇ  – ЛЮДИ

В нашому випадку, це люди з особливим мисленням. Еvent-мисленням. Воно дозволяє конвертувати наші знання та досвід в яскраві та головне – ефективні бізнес-події.

А ще нам подобається процес. Страшенно подобається!

Наша команда

Анастасія Полінкова

Партнер, директор

polinkova@eventenvoy.com.ua

Віталій Кириченко

Партнер

kirichenko@eventenvoy.com.ua

Людмила Горошко

Керівник відділу конференц-сервісу

goroshko@eventenvoy.com.ua

Денис Коновалов

Дизайнер, керівник напрямку Design Envoy

konovalov@eventenvoy.com.ua

Людмила Бонадарина

Конференц-менеджер

bondaryna@eventenvoy.com.ua

Віолетта Глущенко

Конференц-менеджер

glushchenko@eventenvoy.com.ua

Анна Максименко

Конференц-менеджер

admin@eventenvoy.com.ua

Антон Москаленко

Декоратор

decor2@eventenvoy.com.ua;

Відгуки клієнтів

https://eventenvoy.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Logo-klienta-1.png

Світлана Грищенко

Рада Європи

Ми хочемо відзначити відмінні стандарти та високі корпоративні цінності, які продемонструвала компанія ІВЕНТ ЕНВОЙ під час нашої співпраці під час організації заходу в рамках проекту «Сприяння місцевої демократії в Україні» протягом 2016-2017 років. ...

Читать дальше
Ми хочемо відзначити відмінні стандарти та високі корпоративні цінності, які продемонструвала компанія ІВЕНТ ЕНВОЙ під час нашої співпраці під час організації заходу в рамках проекту «Сприяння місцевої демократії в Україні» протягом 2016-2017 років.
Ми високо цінуємо гнучкість, професіоналізм і відданість персоналу, багатозадачність та орієнтований на клієнта підхід до кожної події, яка була організована для нашого проекту.
Ми хотіли б висловити подякувати за добре виконану роботу. Завжди приємно працювати з командою «ІВЕНТ ЕНВОЙ».
https://eventenvoy.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/foto-klienta-300x300.png

Dominic Mehr

Swiss International Air Lines Ltd.

In general I had a very good impression of your work and we were satisfied with the output. In the beginning it was a bit confusion, but once the two of us took over it seemed to be much smoother and clear. The preparation were done well, I felt comf...

Читать дальше
In general I had a very good impression of your work and we were satisfied with the output. In the beginning it was a bit confusion, but once the two of us took over it seemed to be much smoother and clear. The preparation were done well, I felt comfortable that we would reach the number of journalists we wanted. Translation where good even though we had to change a couple of things, maybe Russian/Ukraine language difference. No big deal though. On the event preparations were well done. You and your colleague worked hard and stayed calm all the time. Number of journalists achieved. Only negative thing was that there was no TV. But I understand that its not the easiest and they decide short notice. Press kits were fine and so was the follow up. All in all I was very pleased with your service and would choose your agency again, no question.
https://eventenvoy.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Logo-klienta-300x232.png

Галина Якущенко

Universal Bank

Команда управління маркетингу та комунікацій Universal Bank висловлює подяку за багаторічну плідну співпрацю з командою ТОВ «Івент Енвой». Завдяки високому професіоналізму колективу ТОВ «Івент Енвой», проактивному підходу та відповідальному ставленню...

Читать дальше
Команда управління маркетингу та комунікацій Universal Bank висловлює подяку за багаторічну плідну співпрацю з командою ТОВ «Івент Енвой». Завдяки високому професіоналізму колективу ТОВ «Івент Енвой», проактивному підходу та відповідальному ставленню до результату було організовано та проведено декілька високоякісних заходів для клієнтів Universal Bank та ділових медіа.
Команда управління маркетингу та комунікацій Universal Bank радіє, що знайшла в особі ТОВ «Івент Енвой» професійного партнера і рекомендує цю команду як якісного контрагента з конференц-сервісу.
https://eventenvoy.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Foto-kliyenta.jpg

Ірина Корольова

Юридична фірма Marchenko Danevych

Завдяки злагодженій роботи команди агентства у надзвичайно стислі строки, які видавалися нереалістичними, було якісно організовано та проведено круглий стіл «Авіаринок України: боротьба за виживання». Окремо відмітимо глибоке розуміння співробітникам...

Читать дальше
Завдяки злагодженій роботи команди агентства у надзвичайно стислі строки, які видавалися нереалістичними, було якісно організовано та проведено круглий стіл «Авіаринок України: боротьба за виживання». Окремо відмітимо глибоке розуміння співробітниками агентства специфіки тематики заходу та особливостей авіаційного ринку України. Впродовж співпраці, нас, як клієнта, не полишало відчуття, що абсолютно усі питання під невпинним контролем з боку пані Анастасії, і незважаючи на непростий процес підготовки, було відчуття впевненості в успіхі заходу.
У нас лишилися виключно приємні вражені від співпраці з «Event Envoy», тож ми з задоволенням будемо радити нашим клієнтам/партнерам співпрацю з цією компанією.
https://eventenvoy.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Okunev-300x300.jpg

Александр Окунев

Профессиональная ассоциация корпоративного управления

Профессиональная ассоциация корпоративного управления выражает благодарность коллективу компании Event Envoy за качественную работу по успешной организации и проведению Международного форума корпоративных секретарей (г. Одесса, 2013 г.). Креативный...

Читать дальше
Профессиональная ассоциация корпоративного управления выражает благодарность коллективу компании Event Envoy за качественную работу по успешной организации и проведению Международного форума корпоративных секретарей (г. Одесса, 2013 г.). Креативный подход, профессионализм, ответственность, присущая коллективу Event Envoy, позволили успешно провести данное мероприятие. Благодарим Вашу команду за оперативное реагирование на наши запросы, быстрое информирование и решение возникших вопросов в процессе нашего сотрудничества. Выражаем надежду на продолжение сотрудничества и желаем Вашей компании успехов и процветания.

Нам довіряють